| 1 yorum ]

İphone 3Gs, İphone 3G'nin hızlandırılmış versiyonudur. 3G'nin yanındaki ''S'' harfi speed'i temsil etmektedir. İphone 3Gs'nin çıkışı ABD'de Haziran ayında yapılmıştı. Özellikleri önceki modele göre daha iyi gibi görünen İphone 3Gs fotoğraf çekmek, uygulamaları çalıştırmak, internette dolaşabilmek gibi konularda daha da hızlandırılmış. Ayrıca İphone 3Gs, video çekip çektiğiniz video'yu düzenledikten sonra MMS veya E-Mail aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilme olanağını da sağlıyor. Sesle telefon numarası arama özelliğide işimizi bir hayli kolaylaştıracak özellikler arasında.
İphone 3Gs modeli 3 Megapiksellik autofocus ve dokunulan yere odaklanabilen kamerasıyla daha rahat bir fotoğraf deneyimi sunuyor. Bu modelde birde ilginç bir özellik gözüme takıldı bu yeni özelliğin ne olduğunu merak edenler için söyleyelim İphone 3Gs ile birlikte gelen yeni, bir o kadar da ilginç olan bu özellik ''Pusula'', bu özellik çok tartışılacağa benziyor.
İphone 3Gs modelinde şuan gözüme çarpan eksiklik, görüntülü konuşma yapabilme olanağı sağlayan ön kameranın bulunmaması. Vodafone İphone 3Gs'yi Türkiye'ye getireceğini açıklayan ilk operatör olmuştu bu konuda çalışmalarının sürdüğünü umuyoruz. İphone 3Gs Genel olarak kullanışlı bir telefon olacağa benziyor, umarım yanılmayız.

1 yorum

ali furkan dedi ki... @ 28 Ağustos 2009 19:06

en kısa zamanda gelmesi dileğiyle..

Yorum Gönder


Yazıyla Alakası Olmayan,Küfür Ve Argo İçeren Yorumlar Yayınlanmamaktadır.